https://www.patekphilippe.to https://www.sellswatches.com https://www.replicasrelojes.to breitlingreplica.to https://www.upscalerolex.to/

Parkety

Klasické dřevěné parkety jsou využívány pro podlahy v bytech, rodinných domech či jiných bytových i nebytových prostorech a to především díky své osvědčené kvalitě. Masivní parkety s drážkou a perem vynikají takřka neomezenou životností s možností obnovy povrchové úpravy a několikanásobného broušení.

Parkety mívají různé rozměry. Některé lze díky nim pokládat do tzv. rybiny či stromečku, čtverců a podobně. Většinou se ale kladou do tzv. řemene.

Vlysy se dodávají jako polotovar, který je nutno celoplošně přilepit k podkladu. Většinou se nechávají v tomto stavu ještě aklimatizovat a následně se brousí, tmelí, lakují či olejují.

Nejčastěji jsou vyráběny v dřevinách dub, buk, jasan, javor. Cena se odvíjí dle druhu dřeviny, třídění a rozměru parket. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku. Kontaktujte nás kliknutím na tento odkaz.

 

Možnosti kladení parket

swiss grade cr rolex datejust m126233 0033 mens rolex calibre 2836 2813 gold jubilee dial 12mm.rolex replica cyclops for sale links with the outstanding watchmaking connotation.